Obr. LAO-Info hlavička
Novinky v oblasti laserů, optiky, fotoniky a vědeckých přístrojů  |  www.lao.cz
 

Listopad 2011

,

V listopadovém vydání newsletteru LAO-Info Vás chceme seznámit s novým produktem na čištění optiky, který nyní můžete získat za zaváděcí cenu. Jak jistě víte, ke každé práci jsou nedílnou součástí odpovídající ochranné pracovní pomůcky. Rádi bychom Vám tím připomněli, že si u nás můžete objednat kvalitní ochranné brýle ve stylovém provedení, které navíc poskytují komfort při práci a spolehlivě ochrání nejen Váš zrak, ale také zrak vašich zákazníků před laserovým zářením. Seznámíme Vás s novým modelem OPSL laserového modulu OBIS firmy Coherent a představíme novou řadu MPPC modulů firmy Hamamatsu, které byly uvedeny na trh tento měsíc. Poslední novinkou je systém LP920 pro laserovou zábleskovou fotolýzu patřící do rodiny modulárních spektrometrů od společnosti Edinburgh Instruments, Ltd..

S přáním hezkého dne,
Daniel Bajano, marketingový manažer

Obsah vydání

Optika

Čistící sada

Lasery

Ochranné brýle UNIVET

Nové modely OPSL laserového modulu OBIS

Detektory

Nová řada MPPC polí a modulů

Spektroskopie

Systém LP920 pro laserovou zábleskovou fotolýzu

 

Profesionální čistící sada

Vzhledem k narůstající poptávce zákazníků po kvalitních prostředcích na čištění citlivých optických komponent jsme se pro Vás rozhodli připravit kompletní balení všech potřebných nástrojů a pomůcek pro profesionální údržbu optiky. Tuto čistící sadu nabízíme ve dvou provedeních za zaváděcí cenu. Tato cena je časově omezena. Podrobné informace naleznete přímo u tohoto produktu, nebo Vám rádi na další dotazy odpoví naši servisní technici.

Více o tomto produktu

Čistící sada

Čistící sada


Ochranné laserové brýle UNIVET

V naši nabídce máme kvalitní značkové ochranné brýle, které spolehlivě ochrání nejen Váš zrak, ale také zrak vašich zákazníků před laserovým zářením. Na výběr je zde několik moderních a stylových ochranných brýlí, které Vám zároveň mohou poskytnout vysoký komfort při práci s laserovým zařízením. V nabídce jsou také modely, které můžete nasadit na své dioptrické brýle. Avšak v brýlích je nutno mít ochranná skla, které odpovídají mnoha kritériím vašeho laserového zařízení. Proto je nezbytné, aby jste si před samotným nákupem zjistili potřebné parametry a my Vám rádi pomůžeme se správným výběrem.

Více o těchto produktech

UNIVET brýle

Ochranné brýle


Nové modely OPSL laserového modulu OBIS

Společnost Coherent tento měsíc uvedla nový model OPSL laserového modulu OBIS a to na vlnové délce 647nm s výkonem 120mW. Zároveň také zvýšila výkon 445nm modelu na 75mW a oznámen byl příchod modelu 637nm s výkonem 120mW.

Více o těchto produktech

Laser Obis

Lasery Obis


Nová řada MPPC polí a modulů

Společnost Hamamatsu uvedla tento měsíc novou řadu MPPC (Multi pixel photon counting) modulů. Tyto moduly integrují do jednoho pouzdra termoelektricky chlazený MPPC detektor, jenž je schopný detekovat i velmi slabé signály. Modul dále obsahuje proudově napěťový převodník, vysokorychlostní komparátor, vysokonapěťový napájecí zdroj a mikropočítač. Modul je opatřený USB rozhraním, pomocí nějž je současně i napájen. Moduly jsou vhodné pro měření fluorescence a bioluminiscence a nebo MRI/PET detekci.

Více o těchto produktech

MPPC pole

Nová řada MPPC polí a modulů


Systém LP920 pro laserovou zábleskovou fotolýzu

Představujeme systém LP920 pro laserovou zábleskovou fotolýzu (laser flash photolysis) od společnosti Edinburgh Instruments, Ltd.. Systém patří do rodiny modulárních spektrometrů, které je možné konfigurovat podle potřeb uživatele. Součástí systému je výkonný počítač, který slouží pro řízení systému, zpracování naměřených dat a jejich analýzu, k čemuž slouží komplexní software, který je také součástí.

Více informací o tomto produktu

Čistící sada

LP920